فرم جستجو

توصیه مدیر جامعه الزهرا به بانوان طلبه برای مطالعه آثار شهید مطهری

احساسم این است که اگر طلاب علوم دینی، مجموعه آثار شهید مطهری را مطالعه کنند، شاید بیش از چهل درصد از شبهات خودشان و شبهات موجود در فضای مجازی و غیرمجازی را بتوانند پاسخگو باشند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود مدنی، مدیر جامعه الزهرا (سلام الله علیها) با اشاره هفته کتاب و کتابخوانی و اهمیت این مساله برای طلاب علوم دینی گفت: کتاب‌هایی را که می توان برای مطالعه به طلاب توصیه کرد به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شود. کتاب های اختصاصی با توجه به رشته، توانایی ها، ظرفیت ها، علاقه و استعدادهای هر شخصی مطرح می‌شود. اما در زمینه‌ی عمومی، بنده توصیه امام خمینی(ره) را نسبت به کتاب‌های شهید مطهری تکرار می‌کنم که مطالعه مجموعه آثار ایشان برای هر طلبه ای لازم است.

 وی ادامه داد: احساسم این است که اگر طلاب علوم دینی، مجموعه آثار شهید مطهری را مطالعه کنند، شاید بیش از چهل درصد از شبهات خودشان و شبهات موجود در فضای مجازی و غیرمجازی را بتوانند پاسخگو باشند. ضمن اینکه مطالعه کتب شهید مطهری به پژوهشگر شیوه تحقیق و تبیین را می‌آموزد تا از سخنان سست و بی مبنا پرهیز کند.

حجت الاسلام و المسلمین مدنی در پایان با اشاره به اینکه کتاب‌های شهید مطهری(ره) به زبان‌های مختلف در تمام دنیا درخشش دارد، تصریح کرد: امروز میلیون‌ها و ده‌ها میلیون شهید مطهری(ره) تکثیر شده است و خواهران طلبه باید خود را در افقی همانند شهید مطهری(ره)ببیند و ادامه‌دهنده راه شهید مطهری(ره) باشند.

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news
 

 

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

پیام مدیر جامعه‌الزهرا‌(س) به مناسبت روز کارمند
مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) با انتشار پیامی، روز کارمند را به کارمندان...
بنایی که بر اساس اخلاص و ایمان بناشده، خلل‌پذیر نیست
مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله علیها) در همایش بزرگداشت و تجلیل خیرین حوزه‌های...
ره آوردی از سفر عتبات
مقدمات حضور کاروان اربعینی جامعه الزهرا (س) با سفر هیاتی از این موسسه علمی...
بیانیه انتخاباتی مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها)
مدیر جامعه الزهرا(سلام الله علیها)، بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع،...