فرم جستجو

آزمون ورودی مدرسه علمیه کوثر برگزار شد

آزمون ورودی مدرسه علمیه استعدادهای برتر کوثر برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ با حضور ۵۴ طلبه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم «مریم اسماعیلی» روز یکشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: آزمون ورودی مدرسه علمیه کوثر(استعدادهای برتر) جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار شد.

مدیر مدرسه علمیه کوثر اظهار داشت: حدود ۸۰ نفر از بانوان طلبه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) که وارد ترم دوم تحصیلی می‌شوند، در این آزمون ثبت نام کردند که ۵۴ نفر آنان در این آزمون حضور یافتند.

اسماعیلی با بیان اینکه نتایج آزمون کتبی به زودی اعلام می‌شود، گفت: اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون از طریق سایت و پیامک اعلام می‌شود و پذیرفته‌شدگان برای مصاحبه دعوت می‌شوند.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در آزمون ورودی مدرسه علمیه کوثر باید در مدارس علمیه مورد تحصیل خود انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی جاری را انجام دهند که در صورت قبولی نهایی، انتخاب واحد آنان به صورت مجدد در مدرسه علمیه کوثر صورت می‌گیرد.

مدیر مدرسه علمیه کوثر یادآور شد: هدف از ایجاد این مدرسه، پذیرش بانوان طلبه با استعدادهای بالا است تا در زمینه تدریس، تبلیغ، پژوهش و یا مشاوره تربیت شوند.

اسماعیلی با بیان اینکه مدرسه علمیه کوثر برای دومین ترم متوالی اقدام به پذیرش طلبه کرده است، یادآور شد: در نیمسال اول سال تحصیلی جاری، ۷۰ بانوی طلبه در این مدرسه ثبت نام کردند که در نهایت ۳۰ طلبه پذیرفته شدند.

وی عنوان کرد: مدرسه علمیه کوثر برای نیمسال دوم تحصیلی ۹۷-۹۶، ظرفیت پذیرش ۲۰ نفر از طلاب جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) را در نظر گرفته است.

 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

مدیر مرکز تخصصی ادبیات، تاریخ، تبلیغ و مطالعات زنان جامعه الزهرا(س): طلاب الگوی مناسبی برای بانوان جامعه باشند
سرکار خانم غیور بابایی با بیان اینکه طلاب باید از حیث عملی الگوی مناسبی برای...
نهمین برنامه «رسم پروانگی» ویژه طلاب خوابگاهی برگزار شد
معاون آموزش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌‌علیها) از برگزاری نهمین برنامه «رسم...
پایگاه قرآنی مدرسه علمیه نیمه‌وقت صبح جامعه‌الزهرا(س) افتتاح شد
پایگاه قرآنی مدرسه علمیه نیمه‌وقت صبح جامعه‌الزهرا(س) با اجرای برنامه های...
برگزاری جلسه دفاعیه پایان‌نامه «بررسی قاعده اشتراک احکام بین عالم و جاهل با تکیه بر آرای امام خمینی و سیدخوئی»
جلسه دفاع از پایان‌نامه سطح سه با موضوع «بررسی قاعده اشتراک احکام بین عالم و...