با حضور مدیر جامعه‌الزهرا(س)؛

جشن وصال و عطیه برگزار می‌شود

جشن وصال و عطیه ویژه طلاب و کارمندان معقوده در سال گذشته و طلابی که صاحب فرزند شدند، با حضور و سخنرانی مدیر جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سرکار خانم ملیحه عرب خزائلی روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر، ضمن عرض تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه، عنوان کرد: جشن باشکوه وصال و عطیه از سوی اداره کل امور طلاب و خانواده ها برگزار می‌شود.

مدیر کل امور طلاب و خانواده ها اظهار داشت: سال گذشته، دو طرح وصال(هدیه ازدواج) و عطیه(هدیه افزایش جمعیت) ویژه طلاب حضوری جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از سوی اداره امور طلاب و خانواده اجرا شد و معقودین سال 96 و همچنین طلابی که در سال گذشته صاحب فرزند شدند، در این دو طرح ثبت نام کردند.

عرب خزائلی تصریح کرد: هدف از برگزاری این مراسم، تشویق بانوان طلبه در جهت ترویج فرهنگ ازدواج و فرزندآوری و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) است که در سال های اخیر بر این دو مسئله تأکید داشتند.

وی بیان داشت: بیش از 400 نفر از بانوان طلبه حضوری و کارمندان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به همراه همسرانشان در این جشن حضور دارند.

مدیر کل امور طلاب و خانواده ها در پایان یادآور شد: این مراسم روز سه شنبه، 4 اردیبهشت ساعت 16:30 تا 19 با حضور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مدنی مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) و حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین سعیدی کارشناس مباحث خانواده و سبک زندگی برگزار می‌شود.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱