فراخوان ثبت نام اردوی دستجرد اعلام شد

دستجرد

فراخوان ثبت نام اردوی دستجرد ویژه بانوان طلبه حضوری جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و بانوان طلبه غیرحضوری ساکن استان قم اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین تهرانی روز سه شنبه در گفتگو با واحد خبر ضمن عرض تبریک میلاد باسعادت یگانه منجی به فراخوان ثبت نام اردوی باغ کوثر از سوی اداره کل امور فرهنگی جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها اشاره کرد و اظهار داشت: این اردو ویژه بانوان طلبه حضوری و غیرحضوری ساکن استان قم در نظر گرفته شده است.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهراعلیهاالسلام افزود: هدف از برگزاری این اردو، ارتقای سطح فرهنگی، تربیتی و تبلیغی خواهران طلبه، لزوم استفاده از طبیعت جهت تقویت روحیه نشاط و شادابی طلاب، ضرورت شناخت بیشتر طلاب از یکدیگر و نیز شناخت بیشتر مسئولین فرهنگی از طلاب در اردو است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی، تمرین فعالیت‌های گروهی و تشکیلاتی طلاب، برقراری ارتباط و آشنایی هرچه بیشتر با خواهران طلبه، ایجاد زمینه مناسب برای رشد و شکوفایی استعدادها و مهارت‌های فردی و کسب مهارت‌های اجتماعی و تمرین ارتباطات جمعی برگرفته از ارزش‌های اسلامی را از دیگر اهداف برگزاری این اردو برشمرد.

وی به برنامه‌های این اردو اشاره کرد و افزود: جنگ فرهنگی، مسابقات فرهنگی و ورزشی، حلقه‌های معرفتی با حضور اساتید جامعه‌الزهراعلیهاالسلام و نشست همراه پرسش و پاسخ از جمله برنامه‌هایی است که طلاب می‌توانند در هر یک از آنها شرکت کنند.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهراعلیهاالسلام با اشاره به زمان برگزاری این اردو، گفت: این اردو در زمان‌های مختلف ویژه طلاب متاهل و مجرد برنامه‌ریزی شده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی با بیان اینکه طلاب می‌توانند با مراجعه به اطلاعیه اردو از زمان برگزاری اردو مطلع شوند، گفت طلاب مجرد در انتخاب زمان اردو در ماه مبارک رمضان یا پیش از آن مخیر هستند و طلاب متاهل جهت اهمیت خانواده تنها در تاریخ‌های پیش از ماه مبارک رمضان می‌توانند در این اردو شرکت کنند.

معاون فرهنگی تبلیغی با اشاره به زمان و نحوه ثبت نام در این اردو، یادآور شد: در هر زمان اردو حداقل تا 3 روز قبل از برگزاری با مراجعه به کارشناسان فرهنگی تربیتی مدارس علمیه و مراکز تخصصی امکان ثبت نام وجود دارد. در ضمن بانوان طلبه غیرحضوری نیز با ارسال اطلاعات (* نام و نام خانوادگی طلبه * شماره تحصیلی * شماره ملی*شماره پیگیری فیش واریزی * تاریخ واریز) به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۲۲۷۰۰۲۶۲۷ در برنامه شرکت کنند.

راه‌های ارتباطی جهت ارائه انتقادات، پیشنهادات، طرح، ایده و... از طریق تماس با شماره 32112063 امکان‌پذیر است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اردوی دستجرد این پیوند را فعال کنید.

جهت دریافت رضایت نامه اردوی دستجرد این پیوند را فعال کنید.

 

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱