آغاز پیش‌ثبت‌نام اینترنتی در دبیرستان علوم و معارف اسلامی هدی

دبیرستان علوم و معارف اسلامی

پیش ثبت نام دانش‌آموزان در دبیرستان دولتی علوم و معارف اسلامی هدی به صورت الکترونیکی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، جناب آقای علیرضا کبیری، مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی روز سه‌شنبه در گفتگو با واحد خبر، اظهار داشت: پیش ثبت نام دانش آموزان در دبیرستان دولتی علوم و معارف اسلامی از از ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۸ آغاز شده است و مهلت پیش ثبت نام تا 20 خرداد 1399 ادامه دارد.

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی دخترانه هدی با بیان اینکه این دبیرستان هر سال از طریق آزمون ورودی و مصاحبه، تعدادی از دانش‌آموزان مستعد و علاقه‌مند را پذیرش می‌کند، افزود: امسال، دانش آموزان دختر متولدین نیمه دوم ۱۳۸۳ و نیمه اول ۱۳۸۴ می‌توانند برای تحصیل در این دبیرستان ثبت نام کنند.

کبیری، منابع آزمون ورودی برای دبیرستان علوم و معارف اسلامی را دروس پایه نهم دبیرستان از جمله عربی، دینی، ریاضی، زبان انگلیسی، فارسی  عنوان کرد و گفت: آزمون کتبی در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ برگزار می‌شود و پس از آن ارزیابی‌های حضوری صورت می‌گیرد.

وی یادآور شد: پیش ثبت نام مدارس هدی به صورت الکترونیک و از طریق نشانی http://www.hodaschools.ir و ورود به سامانه پیش ثبت نام انجام می‌شود.

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی دخترانه هدی در پایان عنوان کرد: این مجتمع با بیش از ۳ هزار دانش‌آموز، قرآن‌آموز و زبان‌آموز در قم و شهرستان‌های کرمان، بوانات، کهنوج و رفسنجان و اقلید با مدیریت مستقل و حضور کارشناسان قرآنی، آموزشی، پرورشی، فناوری، مالی و نزدیک به ۴۰۰ نفر از کارکنان همکار در تدریس و امور اجرایی آموزشگاه‌ها فعالیت می‌کند.

 دریافت تصویر خبر

 

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱