فراخوان شرکت در مسابقه بزرگ «زینت آسمانی»

مسابقه زینت آسمانی

معاون فرهنگی تبلیغی از برگزاری مسابقه بزرگ «زینت آسمانی» به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب ویژه بانوان طلبه جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین تهرانی روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب (۱۹ تا ۲۵ تیرماه) و ولادت باسعادت حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها، عنوان کرد: مسابقه بزرگ «زینت آسمانی» همزمان با هفته عفاف و حجاب از سوی اداره کل امور فرهنگی برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی افزود: هدف از برگزاری این مسابقه، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی و ارتقای سطح فکری طلاب، شناسایی نیروهای متخصص جهت گفتمان‌سازی عفاف و حجاب، ارائه راهکارهای مناسب جهت جلوگیری از فروپاشی فرهنگ و ارزش‌های جامعه و جریان‌سازی فرهنگی با هدفی معنوی و ایمانی به منظور ایجاد انگیزه حفظ عفاف و حجاب است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی به یکی از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله‌العالی درباره عفاف و حجاب اشاره کرد که فرمودند: «باید مسائل ارزشی اسلام در جامعه‌ی ما احیاء بشود. مثلاً مسأله‌ی حجاب، یک مسأله‌ی ارزشی است. مسأله‌ی حجاب، مسأله‌یی است که اگرچه مقدمه‌یی است برای چیزهای بالاتر، اما خود یک مسأله‌ی ارزشی است. ما که روی حجاب این‌قدر مقیدیم، به خاطر این است که حفظ حجاب به زن کمک می‌کند تا بتواند به آن رتبه‌ی معنوی عالی خود برسد و دچار آن لغزشگاه‌های بسیار لغزنده‌یی که سر راهش قرار داده‌اند، نشود».

وی با بیان اینکه اساتید، طلاب، کارمندان خواهر، مبلغان و دانش‌آموختگان می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند، تصریح کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار ارزشمند خود را با موضوع «راهکارهای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی» در قالب‌های ادبی، هنری و رسانه‌ای ارائه کنند.

معاون فرهنگی تبلیغی یادآور شد: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را از طریق ارسال پستی به آدرس «قم، خیابان 45 متری صدوق، خیابان بوعلی، حوزه علمیه خواهران جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها، معاونت فرهنگی تبلیغی، اداره کل امور فرهنگی و یا از طریق پست الکترونیک به نشانی ghft@jz.ac.ir ارسال کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی، مهلت شرکت در این مسابقه را تا 21 مهرماه اعلام کرد و گفت: فراخوان شرکت در این مسابقه از 21 تیرماه، روز عفاف و حجاب آغاز شده است و برگزیدگان مسابقه نیز 4 آذرماه روز میلاد باسعادت پیامبر گرامی اسلام صلّی‌الله‌علیه‌وآله معرفی می‌شوند.

وی بیان داشت: کمک هزینه عتبات عالیات، کمک هزینه سفر مشهد مقدس، کارت هدیه و هدایای نفیس دیگر از جمله جوایز این مسابقه است که به برگزیدگان هر بخش اهدا می‌شود.

راه‌های ارتباطی جهت ارائه پاسخگویی به سؤالات از طریق تماس با شماره 02532112426 امکان‌پذیر است.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی مسابقه «زینت آسمانی» این پیوند را فعال کنید.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱