معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام با همکاری مرکز حوزوی پژوهش‌های تاریخ اسلام برگزار می‌کند:

کارگاه مهارت افزایی پژوهشی «یادداشت نویسی علمی»

کارگاه یادداشت نویسی علمی

کارگاه دو روزه «یادداشت نویسی علمی» به صورت مجازی و حضوری با تعداد محدود پژوهشگران و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، کارگاه مهارت افزایی پژوهشی «یادداشت نویسی علمی» از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام و با همکاری مرکز حوزوی پژوهش‌های تاریخ اسلام برگزار می‌شود.

این کارگاه جهت توان‌افزایی پژوهشگران و نویسندگان در نشریات و فضای مجازی و پاسخگویی علمی به شبهات با استفاده از تکنیک های خاص نویسندگی علمی پژوهشی تشکیل می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ابوالفضل هادی منش در این کارگاه حضور دارد و یادداشت نویسی را در قالب های نقد علمی، چکیده‌نویسی، خلاصه‌نویسی علمی، سرمقاله‌نویسی و یادداشت‌نویسی علمی آموزش می‌دهد.

پژوهشگرانی که در نگارش چکیده مقاله و پایان نامه، بیان مسئله در طرح ها و پروپوزال‌ها و یا نوشتن مطالب کوتاه از ایده‌ها و یافته‌های علمی خود در صفحات مجازی نیاز به مهارت های بیشتری دارند، می‌توانند در این کارگاه شرکت کنند.

پژوهشگران پس از شرکت در این کارگاه می‌توانند با یک یادداشت کوتاه به نقد کتاب، مقاله و غیره بپردازند. همچنین پژوهشگران در این کارگاه با تکنیک‌ها و راهکارهای نگارش متن‌های پژوهشی آشنا می‌شوند و با فراآموزی تکنیک‌های این دوره می‌توانند با مهارت بیشتری به فعالیت‌های پژوهشی بپردازند.

این کارگاه به مدت دو جلسه روزهای پنجشنبه 22 و 29 آبان ساعت 8 تا 12 به صورت حضوری (به تعداد محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی) و مجازی برگزار می‌شود.

مهلت ثبت نام در این کارگاه تا 18 آبان است که پژوهشگران از ساعت 8 تا 12 می‌توانند برای ثبت نام اقدام کنند. 

همچنین هزینه شرکت در این کارگاه، 50 هزار تومان است که علاقه مندان جهت دریافت شماره حساب می‌توانند با شناسه کاربری @salehi6 و یا شماره تلفن ۳۲۱۱۲۴۸۴ ارتباط گرفته و ثبت نام کنند.

پژوهشگرانی که در این کارگاه دو روزه شرکت کنند، گواهی شرکت در کارگاه دریافت خواهند کرد.

 تصویر خبر

 

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱