آغاز ثبت نام سومین دوره «تربیت پژوهشگر»

تربیت پژوهشگر

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا(س) مهلت ثبت نام در سومین دوره طرح تربیت پژوهشگر را تا 15 اردیبهشت ماه اعلام کرد.

 به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سرکار خانم «ریحانه حقانی» روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: سومین دوره طرح «تربیت پژوهشگر» به همت معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اجرا می شود.

معاون پژوهش جامعه الزهرا(سلام الله علیها) اظهار داشت: هدف از برگزاری دوره تربیت پژوهشگر در این مؤسسه علمی حوزوی، ارتقابخشی سطح علمی پژوهشی طلاب و اساتید در راستای ظرفیت سازی، پرورش استعدادهای پژوهشی محققان و رشد و بالندگی آنان در عرصه پژوهشگری است.

حقانی تصریح کرد: این دوره در هشت گروه «تفسیر و علوم قرآن»، «فلسفه و کلام»، «مطالعات زن و خانواده»، «تاریخ اسلام»، «فقه و اصول»، «اخلاق و تربیت»، «ادبيات عرب » و «تبليغ با گرايش حج» در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: در این دوره، اساتید و طلاب شاغل به تحصیل و فارغ‌التحصیلان سطح ۳ و ۴ و همچنین طلاب شاغل به تحصیل و فارغ‌التحصیل سطح ۲ جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در صورت داشتن ویژگی خاص و تأیید کمیسیون پذیرفته می‌شوند.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا(سلام الله علیها) بیان داشت: علاقه مندان می‌توانند از ۱۰ اسفند تا ۱۵ اردیبهشت ۹۷ با مراجعه به سایت معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) و دریافت دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

حقانی با بیان اینکه ثبت نام به صورت الکترونیکی انجام می شود، گفت: متقاضیان شرکت در این دوره پس از پر کردن فرم ثبت نام، اطلاعات و فرم درخواست خود را به نشانی omourpajohesh@jz.ac.ir ارسال کنند.

جهت دریافت فرم ثبت نام تربیت پژوهشگر این پیوند را فعال کنید(فایل ورد).

جهت دریافت دفترچه راهنمای پذیرش سومین دوره تربیت پژوهشگر این پیوند را فعال کنید.

جهت مشاهده راهنمای ثبت نام فراخوان تربیت پژوهشگر این پیوند را فعال کنید.

 

تربیت پژوهشگر

 

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱