تمام مطالب

«از میم مهارت‌، تا حرف اول موفقیت»

آغاز ثبت‌نام هجدهمین دوره مهارتی فرهنگی جامعه‌الزهرا(س) در زمستان 99

photo_2021-01-20_09-19-46 رئیس اداره آموزش‌های مهارتی‌فرهنگی جامعه الزهرا علیهاالسلام از آغاز ثبت‌نام هجدهمین دوره آموزش‌های مهارتی‌فرهنگی با برگزاری چهل رشته در حوزه‌های هنرهای تجسمی، هنرهای دستی، فناوری اطلاعات، ادبیات و مهارت‌های زندگی خبر داد.

برگزاری کرسی ترویجی «آموزه‌های پشتوانه‌های قرآنی دکترین مقاومت امام خمینی(ره) با تأکید بر بیانات مقام معظم رهبری»

کرسی ترویجی 31 کرسی ترویجی «آموزه‌های پشتوانه‌های قرآنی دکترین مقاومت امام خمینی(ره) با تأکید بر بیانات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی» با ارائه خانم موحدی به صورت حضوری و مجازی در معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار شد.

تشریح فعالیت‌های اداره دانش‌آموختگان و مبلغان بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س)

حجت الاسلام و المسلمین موسوی تبار 1 حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی تبار ضمن تبیین مهم‌ترین فعالیت‌ها و گزارش عملکرد سه ساله اداره دانش‌آموختگان و مبلغان بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س)، گفت: از سال 95 تا کنون، 20 عنوان دوره آموزشی با توجه به نیازسنجی‌های هر یک از مناطق و کشورها برگزار شده که یش از سه هزار نفر از دانش‌آموختگان غیرایرانی در این دوره‌ها شرکت کردند.

اداره دانش آموختگان جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌کند:

مراسم افتتاحیه مجازی دوره آموزشی «زمزمه توحید»

دوره آموزشی زمزمه توحید 2 مراسم افتتاحیه مجازی دوره آموزشی «زمزمه توحید» با ثبت نام بیش از ۲۰۰ طلبه و فارغ التحصیل جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

استاد جامعه الزهرا(س):

حضرت زهرا(س) در عدالت اجتماعی نمونه بودند

حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها استاد درویشی گفت: عدالت محوری در زندگی حضرت زهرا(س) نقش برجسته ای داشت حضرت نه تنها به فکر محدوده خانواده بودند بلکه فراتر از آن نسبت به فقر علمی، فرهنگی و حتی سیاسی و اجتماعی جامعه خویش نیز بی تفاوت نبودند و می بینیم که اولین شهید راه ولایت ایشان هستند.

آخرین اخبار

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱