تمام مطالب

به بهانه سالروز تأسیس جامعه‌الزهرا؛

جامعه‌الزهرا؛ به قامت یک انقلاب

jamee-alzahra جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اکنون به مثابه بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع پذیرای خواهران علاقه‌مند به تحصیل علوم دینی در سطح 2 تا 4 آموزشی است.

عید سعید غدیر خم مبارک

عید غدیر عید سعید غدیر خم، سالروز اتمام نعمت و هنگامه اعلان وصایت و ولایت حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه‌السلام بر همه شیعیان و دوستداران آن حضرت مبارک.

مدیر جامعه‌الزهرا در حاشیه بازدید از رسانه حوزه:

امروز خبررسانی عنوان امر به معروف و نهی از منکر را دارد /سالانه بیش از 300 پایان‌نامه در جامعه‌الزهرا دفاع می‌شود

بازدید مدیر جامعه از خبرگزاری حوزه (7) حجت الاسلام والمسلمین مدنی با بیان این مطلب که حوزه به هیچ حزب و جناحی تعلق ندارد و همه حزب و جناح‌ها باید در اقیانوس حوزه ذوب شوند، اظهار داشت: این رویکرد خبرگزاری حوزه قابل تقدیر است و ما همواره توصیه می‌کنیم که رویکرد نخبگانی خود را باید حفظ کرده و از مباحث پیش پا افتاده دوری کنیم.

رئیس اداره پاسخ به سؤالات دینی و شبهات عنوان کرد:

رصد شبهات و سؤالات دینی و پاسخ به آنان/ارتقای فرهنگی مردم از وظایف حوزه است

اداره پاسخ به سؤالات دینی خانم حائری شیرازی گفت: ارتقای فرهنگی مردم و ابلاغ رسالت حوزه یکی از وظایف ماست که اداره پاسخ به سؤالات دینی و شبهات در این راستا مشغول به فعالیت است.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا عنوان کرد:

لزوم معرفی شخصیت‌های علمی بانو به جامعه

حقانی خانم حقانی با اشاره به راه اندازی صفحه ویژه بانوان در رسانه حوزه، گفت: امروز شخصیت‌های علمی بانو به اجتماع شناسانده نشده است و نیازمند ورود جدی‌تر رسانه رسمی حوزه هستیم.

مدیرعامل خبرگزاری حوزه در دیدار با مدیر جامعه الزهرا (س) بیان کرد:

"جریان سازی"، "خبرسازی" و "گفتمان سازی"؛ ‌ سه سیاست رسانه رسمی حوزه

بازدید مدیر جامعه از خبرگزاری حوزه (9) حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری گفت: رویکرد رسانه حوزه این بوده که در حیطه کار رسانه ای، فقط به کار خبری بسنده نکنیم؛ بلکه در کنار فعالیت‌های خبری، رویکردهای جریان سازی، خبرسازی و گفتمان سازی را نیز پیگیر باشیم.

آخرین اخبار

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱