به همت اداره دانش آموختگان جامعه‌الزهرا(س) برگزار شد:

کارگاه مهارت‌افزایی احکام بانوان ویژه فارغ‌التحصیلان استان مازندران

image_2019_3_1-19_38_40_856_PWz

دوره مهارت‌افزایی استان مازندران با موضوع کارگاه «احکام بانوان» ویژه فارغ‌التحصیلان استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، دوره مهارت‌های کارگاهی «احکام بانوان» برای فارغ‌التحصیلان استان مازندران از سوی اداره دانش‌آموختگان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و با همکاری مدرسه حضرت نرجس علیهاالسلام و برخی فارغ التحصيلان آن شهر برگزار شد.

این دوره در ۷ ساعت روز پنجشنبه 9 اسفند با موضوع احکام بانوان برگزار شد و خانم فرخنده، استاد جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در راستای اجرای طرح شمیم فارغ‌التحصیلان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به تبیین این موضوع پرداخت.

گفتنی است؛ امسال دوره مهارت‌افزایی دیگری با موضوع تبلیغی و ارتباطی ویژه فارغ‌التحصیلان استان مازندران برگزار شد و این دوره کارگاهی به عنوان دومین دوره در این استان تشکیل می‌شود.

دوره مهارت‌های تبلیغی و ارتباطی تا کنون در استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، گلستان و مرکزی نیز برگزار شده است.  

همچنین اداره دانش‌آموختگان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در استان‌های تهران و البرز اقدام به برگزاری همایش خانواده پایدار ۱ و ۲ کرده است.

به منظور تکمیل طرح شمیم استانی، دوره‌های مجازی با موضوع مباحث اعتقادی به همت اداره دانش‌آموختگان و با همکاری مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری برنامه‌ریزی شده که مباحث کلاس‌های مجازی با اساتید مجرب به صورت ضبط استودیویی از نیمه دوم سال در حال پیگیری و ضبط است و امید است با آغاز سال تحصیلی جدید،  این طرح به مرحله اجرایی برسد.

مهارت افزایی مازندران

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱