انتشار کتاب «نجمه پلاره» به قلم توانای طلبه جامعه‌الزهرا(س)

کتاب نجمه پلاره

کتاب "نجمه پلاره" زندگی داستانی رزمنده شیردل لشکر زینبیون، شهید «سیدافتخارحسین» نوشته طلبه و استاد نویسندگی خلاق جامعه‌الزهرا علیهاالسلام منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، کتاب «نجمه پلاره» سومین کتاب از مجموعه فرزندان روح الله (مجموعه کتب شهدای مدافع حرم لشکر زینبیون) است که منتشر شده است.

خانم زهرا آقازده‌نژاد، طلبه سطح دو جامعه‌الزهرا علیهاالسلام که از سال 95 در اداره آموزش‎های مهارتی فرهنگی نویسندگی خلاق و داستان نویسی تدریس می‌کند، نویسنده این کتاب است.

این کتاب داستان زندگی پدری پاکستانی است که از پشت کوه‌های پاراچنار تا کارخانه‌های تهران برای کودکانش به دنبال زندگی می‌گردد.

برشی از کتاب: «حالا من هم یک قصه‌ واقعی داشتم. فکرش را هم نمی‌کردم این کابوس‌های واقعی به سراغم بیاید. شب «انیا» برایم قصه‌ی ابراهیم را گفت. از آتشی که به اذن خدا گلستان شد. صدای "انیا" آرامم می‌کرد. سرم را روی پایش گذاشته بودم. دیگرحوصله ی شمردن ستاره‌های آسمان را نداشتم.

سرم را به سمت «انیا» چرخاندم. پولک‌های لباسش پشت پلک‌های خسته‌ام مثل ستاره‌های آسمان می‌درخشید. دلم می‌خواست فقط درآغوش او باشم. ازبزرگی آسمان و دنیا می‌ترسیدم. دامن "انیا" مثل آسمانی کوچک و پرستاره می‌درخشید. اینجا جایم امن بود...».

کتاب «نجمه پلاره» زندگی داستانی رزمنده شیردل لشکر زینبیون؛ شهید سیدافتخارحسین به قلم زهرا آقازاده نژاد در قطع رقعی و ۲۱۶ صفحه توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب می‌توانند از طریق سایت من و کتاب (manvaketab.ir) و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با پست رایگان دریافت کنند.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱