معاون فرهنگی تبلیغی خبر داد:

22 مردادماه؛ آغاز ثبت نام دومین دوره تربیت مربی معارف عالی نماز

دوره تربیت مربی معارف عالی نماز

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی از برگزاری و آغاز ثبت نام دومین دوره «تربیت مدرس معارف عالی نماز» ویژه طلاب و دانش‌آموختگان این مؤسسه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین تهرانی روز یکشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: دومین دوره تربیت مربی معارف عالی نماز از سوی اداره دانش آموختگان معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها و با همکاری ستاد اقامه نماز استان قم و مرکز تخصصی نماز برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی اظهار داشت: به لطف حق و با همت اداره دانش‌آموختگان، نخستین دوره تربیت مربی معارف عالی نماز با حضور بیش از 80 نفر از مبلغان و فارغ‌التحصیلان جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها در اردیبهشت‌ماه 1397 به اتمام رسید و ترم دوم این دوره همزمان با سال تحصیلی جدید برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی افزود: با توجه به استقبال و تقاضای بانوان طلبه و فارغ‌التحصیلان، دومین دوره تربیت مربی معارف عالی نماز از سوی اداره دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: تسلط بر مباحث تخصصی نماز، اعطای گواهینامه از مرکز تخصصی نماز تحت نظارت حجت‌الاسلام‌والمسلمین قرائتی و معرفی شرکت‌کنندگان در دوره به عنوان مربی نماز به مراکز متقاضی بعد از گذراندن مراحل ارزیابی در پایان دوره از جمله مزایای این دوره است.

معاون فرهنگی تبلیغی، زمان ثبت نام در این دوره را از 22 تا 30 مردادماه عنوان کرد و گفت: برنامه کلاس‌های دوره تربیت مربی نماز اعلام می‌شود تا علاقه‌مندان از موضوعات دوره و روزها و ساعات برگزاری کلاس‌ها مطلع شوند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی یادآورشد: کلاس‌های این دوره از ابتدای مهرماه تا 10 دی ماه سال جاری هر هفته روزهای یکشنبه و دوشنبه ساعت 8 تا 12 برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: ثبت نام از طریق تماس با شماره تلفن 32112437 و یا پاسخ به پیامک ارسالی امکان‌پذیر است.

جهت مشاهده برنامه کلاس‌های دوره تربیت مربی نماز (دوره اول و دوم)، این پیوند را فعال کنید.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱