پنجشنبه 4 بهمن؛

بیستمین همایش کتاب سال حوزه برگزار می‌شود

کتاب سال حوزه

مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان بیستمین همایش کتاب سال حوزه در سالن همایش‌های مدرسه علمیه دارالشفاء قم برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالقاسم مقیمی‌حاجی، دبیر همایش کتاب سال حوزه گفت: مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان بیستمین همایش کتاب سال حوزه و پایان‌نامه سطح 4، پنجشنبه 4 بهمن 97 در سالن همایش‌های مدرسه علمیه دارالشفاء شهر مقدس قم برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: هم‌زمان در این مراسم، برگزیدگان دومین جشنواره مقالات علمی حوزه نیز معرفی شده و از نویسندگان آن تجلیل می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مقیمی‌حاجی خاطر نشان کرد: هم‌زمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برترین آثار علمی مرتبط با موضوع «انقلاب اسلامی ایران» انتخاب شده و از صاحبان آن تقدیر می‌شود.

وی یادآور شد: در مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان بیستمین همایش کتاب سال حوزه، از مقام علمی شخصیت‌های ویژه‌ی پیشرو در عرصه تألیف و نگارش علوم آل محمد(ص) تجلیل می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مقیمی‌حاجی در پایان گفت: این مراسم با حضور علما، اندیشمندان و فرهیختگان حوزه‌های علمیه، روز پنجشنبه چهارم بهمن‌ماه 97 ساعت 9 صبح، کار خود را آغاز می‌کند.

شایان‌ذکر است، آثار رسیده به دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه، در گروه‌های نوزده‌گانه «تفسير و علوم قرآن، حديث، درايه و رجال، فلسفه، كلام، اخلاق و عرفان، تاريخ، سيره و تراجم، فقه و اصول، كتب مرجع، ادبيات و هنر، علوم اجتماعي، اقتصاد، مديريت، حقوق، علوم سياسي، علوم تربيتي، روان‌شناسي، تصحيح و تحقیق، تکنولوژی آموزشی و انقلاب اسلامی» ارزیابی می‌شوند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱