تمام مطالب

عید سعید غدیر خم مبارک

عید غدیر عید سعید غدیر خم، سالروز اتمام نعمت و هنگامه اعلان وصایت و ولایت حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه‌السلام بر همه شیعیان و دوستداران آن حضرت مبارک.

مدیر جامعه‌الزهرا در حاشیه بازدید از رسانه حوزه:

امروز خبررسانی عنوان امر به معروف و نهی از منکر را دارد /سالانه بیش از 300 پایان‌نامه در جامعه‌الزهرا دفاع می‌شود

بازدید مدیر جامعه از خبرگزاری حوزه (7) حجت الاسلام والمسلمین مدنی با بیان این مطلب که حوزه به هیچ حزب و جناحی تعلق ندارد و همه حزب و جناح‌ها باید در اقیانوس حوزه ذوب شوند، اظهار داشت: این رویکرد خبرگزاری حوزه قابل تقدیر است و ما همواره توصیه می‌کنیم که رویکرد نخبگانی خود را باید حفظ کرده و از مباحث پیش پا افتاده دوری کنیم.

رئیس اداره پاسخ به سؤالات دینی و شبهات عنوان کرد:

رصد شبهات و سؤالات دینی و پاسخ به آنان/ارتقای فرهنگی مردم از وظایف حوزه است

اداره پاسخ به سؤالات دینی خانم حائری شیرازی گفت: ارتقای فرهنگی مردم و ابلاغ رسالت حوزه یکی از وظایف ماست که اداره پاسخ به سؤالات دینی و شبهات در این راستا مشغول به فعالیت است.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا عنوان کرد:

لزوم معرفی شخصیت‌های علمی بانو به جامعه

حقانی خانم حقانی با اشاره به راه اندازی صفحه ویژه بانوان در رسانه حوزه، گفت: امروز شخصیت‌های علمی بانو به اجتماع شناسانده نشده است و نیازمند ورود جدی‌تر رسانه رسمی حوزه هستیم.

مدیرعامل خبرگزاری حوزه در دیدار با مدیر جامعه الزهرا (س) بیان کرد:

"جریان سازی"، "خبرسازی" و "گفتمان سازی"؛ ‌ سه سیاست رسانه رسمی حوزه

بازدید مدیر جامعه از خبرگزاری حوزه (9) حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری گفت: رویکرد رسانه حوزه این بوده که در حیطه کار رسانه ای، فقط به کار خبری بسنده نکنیم؛ بلکه در کنار فعالیت‌های خبری، رویکردهای جریان سازی، خبرسازی و گفتمان سازی را نیز پیگیر باشیم.

اطلاعیه شماره 2 ستاد اربعین؛

مدارک مورد نیاز سفر زیارتی اربعین

اربعین ستاد اربعین جامعه الزهرا علیهاالسلام در اطلاعیه ای از طلابی که در قرعه کشی سفر زیارتی اربعین انتخاب شده اند خواست تا مدارک خود را آماده و در تاریخ مقرر تحویل دهند.

آخرین اخبار

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱