تمام مطالب

میلاد باسعادت کریم آل طه حضرت امام حسن مجتبی مبارک باد

میلاد امام حسن در زمان امام حسن(علیه الصّلاةوالسّلام)، تفکر انقلابىِ اسلامی دوباره برگشت و یک نهضت شد. البته در این دوره، کار این نهضت، به مراتب مشکلتر از دوره‌ی خود پیامبر بود؛ زیرا شعارها در دست کسانی بود که لباس مذهب را بر تن کرده بودند؛ درحالیکه از مذهب نبودند.

دبیر همایش کتاب سال حوزه اعلام کرد:

فراخوان بیست و دومین همایش «کتاب سال حوزه»

کتاب سال حوزه 22 دبیر همایش کتاب سال حوزه گفت: ناشران کتاب، برادران و خواهران حوزوی ایرانی و غیر ایرانی می‌توانند آثار علمی منتشر شده حوزویان را در قالب کتاب‌ یا پایان‌نامه‌های سطح 4 (دکتری) به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

حضرت خدیجه؛ بانوی مظلوم و غریب

حضرت خدیجه رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره حضرت خدیجه بیان داشتند: جناب خدیجه (سلام‌الله‌علیها) حقیقتاً مظلوم است؛ به‌خاطر اینکه شَرف همسرى پیغمبر در مورد ایشان داراى یک ارزش مضاعف است؛ دیگران مشرّف به شَرف همسرى پیغمبر شدند لکن این رنجهایى را که پیغمبر در عمده‌ى دوران رسالت به آنها مبتلا بودند ندیدند.

سرپرست اداره کل امور تربیتی جامعه الزهرا(س) اعلام کرد:

اجرای طرح قرآنی «بینات» و برنامه‌های تربیتی در ماه مبارک رمضان

طرح قرآنی بینات و برنامه های قرآنی ماه رمضان سرپرست اداره کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام از اجرای طرح قرآنی «بینات» به همت اداره قرآن و حدیث و برگزاری برنامه‌های تربیتی و اخلاقی توسط اداره امور تربیتی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

آخرین اخبار

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱