تمام مطالب

تشریح اقدامات جامعه الزهرا در مبارزه با کرونا؛

از برگزاری دروس به صورت غیرحضوری تا فعالیت های جهادی طلاب

مدنی مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام با تاکید بر اینکه در همه بخش‌هایی که برنامه های آموزشی به صورت حضوری وجود داشت اکنون به صورت آموزش از راه دور در حال اجرا است، گفت: گروهی از طلاب سامان‌دهی شدند تا به صورت جهادی در زمینه های مختلف از دوخت لباس بیمارستانی و توزیع مواد بهداشتی تا تجهیز اموات با کادر درمانی همکاری کنند.

از سوی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا(س) اعلام شد:

نخستین فراخوان ثبت نام دوره‌های مجازی معارف اسلامی 

دوره های مجازی معارف اسلامی - Copy فراخوان نخستین دوره‌های مجازی معارف اسلامی از سوی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اعلام شد.

زینب کبری، الگوی رفتار اجتماعی زن مسلمان

حضرت زینب شخصیت زینب کبری (سلام‌الله‌علیها) را می‌توان به نوعی بازتاب ابعاد وجودی ائمه‌ی هدی در کالبد یک زن دانست و از این رو بی‌شک زنان مسلمان به خوبی می‌توانند از رفتار ایشان الگو گیرند.

به‌علت توصیه‌های بهداشتی مسئولان و جلوگیری از شیوع کرونا؛

‌ سخنرانی نوروزی رهبر انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی برگزار نمی‌شود

رهبر انقلاب اسلامی 3 مراسم سخنرانی حضرت آیت الله خامنه‌ای که همه ساله در روز اول سال نو در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شد، امسال به علت توصیه‌های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش بیماری ناشی از ویروس کرونا برگزار نخواهد شد.

اطلاعیه معاونت پژوهش به اعضای کتابخانه جامعه الزهرا(س):

تمدید کتب امانی کتابخانه جامعه‌الزهرا(س) تا 21 فروردین

کتابخانه معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام اعلام کرد: همه کتاب‌هایی که از تاریخ 19 اسفند به امانت گرفته شده و یا زمان بازگشت و تمدید آن، در این روز بوده تا تاریخ 21 فروردین سال 1399 تمدید می شوند.

آخرین اخبار

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱