معاونت پژوهش جامعه الزهرا(س) اعلام کرد:

آغاز فراخوان ششمین جشنواره بانو امین(ره)

جشنواره بانو امین

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از آغاز فراخوان ششمین جشنواره بانو امین(ره) ویژه دانش‌آموختگان مراکز حوزوی خواهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم ریحانه حقانی روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، اظهار داشت: جشنواره بانو امین(ره) برای ششمین سال متوالی در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

معاون پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام تصریح کرد: این جشنواره با هدف انسجام بخشی به پژوهش ها و پایان نامه های دانش آموختگان و تقویت بنیه پژوهشی طلاب برگزار می‌شود.

حقانی یادآور شد: در این جشنواره، پایان‌نامه‌های دفاع شده سطح ۳ طلاب مراکز حوزوی خواهران (۹8- ۹۷) و مقالات چاپ‌شده یا برگزیده در جشنواره‌ها و همایش‌های ملی و فراملی (۹8-۹۷) قابل پذیرش هستند.

وی، محور ویژه این جشنواره را «بیانیه گام دوم انقلاب» عنوان کرد و افزود: پژوهشگران جهت شرکت در این جشنواره، فرم ثبت نام را تکمیل کرده و همراه با اثر خود به صورت فایل word و یا  PDFبه نشانی banooamin.pajoohesh@jz.ac.ir ارسال کنند، همچنین اصل اثر به صورت چاپی (پرینت شده) به دبیرخانه جشنواره به نشانی ساختمان پژوهشگاه، طبقه سوم، دفتر همایش‌ها و جشنواره‌های علمی ارسال شود.

معاون پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام با اشاره به مهلت ارسال آثار تا اول آذر، گفت: این جشنواره همزمان با بزرگداشت هفته پژوهش در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

جهت دریافت فرم ثبت نام این پیوند را فعال کنید.

زمان مراجعه، روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ است؛ علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱2484 تماس بگیرند.

پیام رسان سروش: https://sapp.ir/jz۲۶۰۲

 

ششمین جشنواره بانو امین

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱