از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا (س) اعلام شد:

فراخوان ثبت نام در سلسله‌کارگاه‌های «والدگری مثبت»

سلسله کارگاه های والدگری مثبت

معاون پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری سلسله‌کارگاه‌های «والدگری مثبت» ویژه اساتید، پژوهشگران و طلاب این مؤسسه علمی حوزوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، خانم ریحانه حقانی روز یکشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد:  سلسله‌کارگاه‌های با عنوان «والدگری مثبت» به همت انجمن علمی پژوهشی تعلیم و تربیت معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام و با همکاری مرکز خدمات حوزه برگزار می‌شود.

معاون پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام با بیان اینکه این دوره کارگاهی در 10 جلسه تشکیل می‌شود، گفت:  در این دوره، خانم خادم امیری، مشاور کودک و نوجوان و رفتاردرمانگر خانواده به تبیین محورهای این کارگاه می‌پردازد.

حقانی افزود: محورهای این دوره شامل مهارت ارتباط با فرزندان، عوامل مؤثر در مشکلات رفتاری کودکان و نوجوانان، ایجاد و تثبیت رفتارهای مطلوب، اصول تعامل مثبت با فرزندان، آموزش پاداش و امتیاز و همچنین کاهش رفتارهای نامطلوب و مهارت حل مسئله هستند.

وی تصریح کرد: در این دوره علاوه بر اینکه مباحث به صورت تئوری ارائه می‌شود، موضوعات به صورت پژوهشی و علمی هم مورد بررسی قرار می‌گیرند.

معاون پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام تأکید کرد: از جمله شرایط شرکت در دوره، حضور مستمر و منظم شرکت‌کنندگان و همچنین انجام تکالیف علمی در این زمینه است.

حقانی یادآور شد: مهلت ثبت نام در این دوره کارگاهی تا 30 دی است و اولین جلسه این کارگاه روز پنجشنبه 10 بهمن ساعت 8 تا 10 برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: اساتید، پژوهشگران و طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام می توانند جهت ثبت نام و شرکت در این کارگاه‌ها با شماره تلفن 32112484 تماس بگیرند.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱