از سوی مرکز بسیج اساتید و نخبگان جامعه الزهرا(س)؛

نشست «زن تراز انقلاب اسلامی؛ الگوی سوم زن ایرانی» در جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود

نشست زن تراز انقلاب اسلامی

مسئول مرکز بسیج اساتید و نخبگان جامعه‌الزهرا(س) از برگزاری نشست کشوری «زن تراز انقلاب اسلامی» با محوریت الگوی سوم زن ایرانی با پیام حضرت آیت‌الله نورانی همدانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم طاهره حیدری مجد در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: نشست کشوری «زن تراز انقلاب اسلامی» با محوریت الگوی سوم زن ایرانی از سوی مرکز بسیج اساتید و نخبگان جامعه الزهرا علیهاالسلام با همکاری سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانبون کشور و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران قم در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

مسئول مرکز بسیج اساتید و نخبگان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از برگزاری این نشست با پیام مکتوب حضرت آیت‌الله نوری همدانی خبر داد و گفت: خانم لاله افتخاری، دبیرکل اتحادیه جهانی بانوان جهان اسلام و خانم فریبا علاسوند، استاد و پژوهشگر حوزه و عضو شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران از جمله سخنرانان این نشست هستند؛ خانم زهرا احسانی، فرمانده بسیج طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام نیز گزارشی از فعالیت های طلاب بسیجی ارائه می‌کند.

حیدری مجد اضافه کرد: در این نشست، گزارشی از فعالیت های 6 ماهه مرکز بسیج اساتید و نخبگانی جامعه الزهرا علیهاالسلام ارائه می‌شود، همچنین هیئت‌های اندیشه ورز این مرکز که در جهت تأمین محتواهای علمی، فرهنگی و پژوهشی بسیج عمومی و نخبگانی کشور راه اندازی شدند، معرفی خواهند شد.

وی یادآور شد: این نشست روز سه شنبه 19 اسفند ساعت 8:30 تا 12 با حضور محدود مدعوین و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن جلسات مدیریت جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

مسئول مرکز بسیج اساتید و نخبگان جامعه‌الزهرا(س) بیان داشت: این نشست به صورت مجازی و آنلاین نیز برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند از طریق پیوند http://jz.ac.ir/post/6901 در این نشست شرکت کنند.

تصویر خبر

 

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱