آغاز دومین مرحله مسابقه کتابخوانی «رسالت بی‌انتها»

مسابقه رسالت بی انتها

دومین مرحله مسابقه کتابخوانی «رسالت بی‌انتها» از سوی اداره کل امور فرهنگی معاونت فرهنگی تبلیغی ویژه طلاب و کارمندان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین تهرانی روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: دومین مرحله از سلسله‌مسابقات پنج‌مرحله‌ای «رسالت بی‌انتها» از سوی اداره کل امور فرهنگی معاونت فرهنگی تبلیغی ویژه طلاب و کارمندان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی اظهار داشت: سلسله‌مسابقات پنج‌مرحله‌ای «رسالت بی‌انتها» از مجموعه کتب پنج جلدی «نقش و رسالت زن» با موضوعات مختلف برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب مدظله العالی گردآوری شده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی افزود: دومین مرحله مسابقه از سومین جلد این مجموعه با موضوع «زن و خانواده» به مناسبت سالروز ازدواج پیامبر گرامی اسلام صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم و حضرت خدیجه علیهاالسلام و با هدف حفظ ارزش‌های حقوقی زنان و تبیین سرمنشأ رشد و تعالی همه‌جانبه زنان در جامعه اسلامی در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از اهداف برگزاری این مسابقات، شناخت هر چه بیشتر بانوان در مواجهه با توطئه‌ها و ترفندهای جهان غرب و استکبار جهانی و تبیین جایگاه ویژه نقش زنان در عصر حاضر با توجه به تحرکات و جنبش‌های اخیر اسلامی است.

معاون فرهنگی تبلیغی با استناد به بیانات رهبر فرزانه انقلاب مدظله العالی در دیدار جمعی از پرستاران مورخ  12 مهر سال 74 که فرمودند: «اگرمحیط خانواده‌ها به برکت زن، محیط سالمی شود، جامعه به طور کامل اصلاح خواهد شد»، تأکید کرد: جلد سوم کتاب نقش و رسالت زن به موضوعات زن و ازدواج، جایگاه زن در خانواده، اهمیت خانواده، حقوق و وظایف زن و شوهر در خانواده و محبت و عواطف همسران می‌پردازد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی بیان داشت: علاقه مندان پس از مطالعه این کتاب می‌توانند در آزمون این مسابقه در روزهای 27 تا 29 آبان به صورت آنلاین از طریق سامانه دانش‌پژوهان شرکت کنند.

وی یادآور شد: اسامی برگزیدگان مسابقه مصادف با میلاد با سعادت پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم اعلام و جوایز ارزنده‌ای به نفرات اول تا سوم اهدا می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02532112426 تماس بگیرید.

جهت خرید کتاب نقش و رسالت زن (جلد 3) به دفتر انتظامات آموزشگاه امام رضا علیه‌السلام واقع در طبقه همکف ساختمان شهید بهشتی(ره) مراجعه کنید.

جهت دریافت فایل pdf کتاب نقش و رسالت زن (جلد 3) این پیوند را فعال کنید.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱