مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی خبر داد:

آغاز ثبت نام نخستین دوره تربیت مربی قرآن و کودک

دوره تربیت مربی قرآن و کودک 1

مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی از برگزاری نخستین دوره تربیت مربی قرآن و کودک در جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم رسل کرباسی روز یکشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: نخستین دوره تربیت مربی قرآن و کودک از سوی آموزشگاه تخصصی قرآن هدی و با همکاری مؤسسه و گروه فرهنگی تبلیغی راه بهشت برگزار می‌شود.

مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی با بیان اینکه شرکت در این دوره برای همه بانوان از جمله بانوان طلبه و غیرطلبه، دانشجویان علوم قرآن، الهیات و عربی، فعالان قرآنی، معلمان و مربیان، آزاد است، گفت: زمان ثبت نام در این دوره از روز یکشنبه 27 خردادماه آغاز می‌شود تا تا روز پنجشنبه 7 تیرماه ادامه دارد.

کرباسی با بیان اینکه دوره تربیت مربی قرآن و کودک از 10 تیرماه آغاز می‌شود، افزود: این دوره به مدت 20 ساعت و در 6 جلسه در روز های یکشنبه(ساعت 16 تا 19) و پنجشنبه(ساعت 8 تا 12) برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در این دوره با شیوه آموزش ساختاری سوره‌ها، مبانی آموزش قرآن به کودک و نوجوان، مخاطب‌شناسی، مهارت بیان شعر، داستان و اجرای نمایش، اسخت اشکال با کاغذ، خلاقیت، بازی و سرگرمی و اجرای مسابقات آشنا می‌شوند.

مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی از تخفیف 30 تا 50 درصد ویژه طلاب و کارمندان جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها خبر داد و یادآور شد: برگزیدگان این دوره به دوره تکمیلی راه پیدا می‌کنند.

کرباسی اضافه کرد: فرادی که این دوره را با موفقیت به پایان برسانند، گواهی پایان دوره دریافت می‌کنند و به مراکز فرهنگی و تبلیغی معرفی می‌شوند.

وی بیان داشت: علاقه‌مندان به شرکت در این دوره می‌توانند جهت ثبت نام به دبستان دوره دوم مجتمع آموزشی تربیتی هدی واقع در جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها مراجعه کنند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱