اداره پاسخ به سؤالات دینی جامعه الزهرا(س) منتشر کرد

مجموعه «احکام مصوّر نماز و روزه مسافر»

احکام نماز و روزه مسافر

مدیر اداره پاسخ به سؤالات دینی از تدوین و آماده‌سازی «احکام مصوّر نماز و روزه مسافر» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم حائری شیرازی روز  چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: «احکام مصوّر نماز و روزه مسافر» از سوی اداره پاسخ به سؤالات جامعه الزهرا علیهاالسلام تدوین و آماده ارائه به متقاضیان است.

مدیر اداره پاسخ به سؤالات دینی افزود: این مجموعه شامل پاسخ به پرسش‌های مختلف درباره موضوع نماز و روزه مسافر به صورت مصوّر است، از جمله به موضوعاتی چون کسی که شغلش سفر است (بعد از تحقیق کثیر السفر)، کسی که شغلش در سفر است، اعم از دانشجو، کارمند و غیره، وظیفه دانشجو در سفرهای تحصیلی و معنی و مفهوم سفر اول در کثیر السفر پاسخ داده شده است.

حائری شیرازی افزود: این مجموعه حاصل تلاش محققان و اساتید مجرب در بخش تحقیقات و استفتائات اداره پاسخ به سؤالات جامعه الزهرا علیهاالسلام است و طرّاحی آن توسط همکاران بخش سایت انجام شده است.

وی یادآور شد: در حال حاضر اداره پاسخ به سؤالات دینی، این اثر را در قالب جزوه و روزنامه به متقاضیان ارائه می‌کند، همچنین کاربران می‌توانند از نسخه پی‌دی‌اف این جزوه استفاده کنند.

مدیر اداره پاسخ به سؤالات دینی تصریح کرد: سایت اداره پاسخ به سؤالات دینی و شبهات جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به نشانی http://www.pasokhbesoalat.ir  فعال است، همچنین کانال این اداره در پیام‌رسان سروش به نشانی @pasokhbesoalat  راه‌اندازی شده که علاقه‌مندان با عضویت در این کانال می‌توانند از فتاوای مراجع عظام تقلید درباره مسائل شرعی مطلع شوند.

دانلود جزوه «احکام مصوّر نماز و روزه مسافر»

پاسخگویی به سؤالات شرعی، همه روزه صبح از ساعت ۸ تا اذان ظهر و بعد از ظهرها نیمسال اول ساعت ۱۶ تا ۱۹ و نیمسال دوم ساعت 15 تا 18 صورت می‌گیرد.

مقلّدین مقام معظم رهبری «دام ظله العالی» با شماره تلفن‌های ۵۷-۳۷۱۱۲۲۵۳-۰۲۵ تماس بگیرند.

مقلدین مراجع عظام «دام ظلهم العالی» با شماره تلفن‌های ۳۱۷۶۸-۰۲۵(کد استان قم) می‌توانند در ارتباط باشند.

همچنین پاسخگویی به شبهات همه روزه ساعت 8 تا 12 با شماره تلفن ۳۱۷۶۸-۰۲۵ امکان‌پذیر است.

دریافت تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱