به همت معاونت پژوهش

گردهمایی سالیانه انجمن‌های علمی پژوهشی جامعه الزهرا(س) برگزار شد

انجمن علمی پژوهشی

گردهمایی سالیانه انجمن‌های علمی پژوهشی جامعه الزهرا(س) برگزار و مقرر شد برای هر یک از انجمن ها یک نظام واره طراحی و تدوین شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، گردهمایی سالیانه انجمن های علمی ـ پژوهشی جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با حضور سرکار خانم حقانی، معاون پژوهش و جمعی از اعضای انجمن ها در این موسسه علمی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه سرکار خانم حقانی با اشاره فراز «حول حالنا الی احسن الحال» در دعای تحویل سال بیان داشت: منظور از تحول، تغییر از مرتبه پایین به مرتبه بالاتر است و این دعا اختصاص به نوروز و غیر نوروز ندارد و در همه لحظات عمر انسان جریان دارد.

وی با بیان اینکه تحول تنها با اصلاح بینش و روش اتفاق می‌افتد، گفت: اعضای انجمن ها برای ایجاد تغییر باید در حوزه تخصصی خود، طرح و ایده های جدید ارائه دهند و معاونت پژوهش نیز از این طرح‌ها حمایت مادی و معنوی می‌کند.

معاون پژوهش جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در ادامه همه انجمن ها را به تنظیم «نظام واره» برای فعالیت‌های خود ترغیب کرد و افزود: اصلاح بینش، نیازمند اصلاح کارکرد است و برای رسیدن به نتایج بهتر باید، نظام واره انجمن ها تهیه و تدوین شود.

وی محورهای این نظام واره را برای اعضای انجمن ها تبیین کرد و از آنان خواست تا پایان فرودین 97 آن را ارائه دهند.

حقانی در پایان به سوالات شرکت کنندگان در زمینه فعالیت‌های علمی ـ پژوهشی انجمن ها پاسخ گفت.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱