به همت اداره قرآن و حدیث؛

چهارمین مرحله دوره غیرحضوری قرآن صاعد برگزار می‌شود

دوره-غیرحضوری-صحیفه-سجادیه-خوانی 1

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از برگزاری چهارمین مرحله دوره غیرحضوری سیری در صحیفه سجادیه با عنوان «قرآن صاعد» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، خانم طیبه سادات طباطبایی روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام، عنوان کرد: طرح مطالعاتی صحیفه سجادیه با عنوان «قرآن صاعد» به همت اداره قرآن و حدیث در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.      

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام افزود: صحیفه سجادیه یکی از منابع پربار و ارزشمند شیعه است و بزرگان ما همواره به نقش تربیتی و درس‌آموزی این کتاب شریف و تأثیرگذاری فوق‌العاده و حیات‌بخشی آن به عنوان سفره معنوی در زندگی بشری اشاره دارند.

وی افزود: صحیفه سجادیه کتابی است که می تواند یک جامعه را بیدار و زنده کند، همانگونه که رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی می‌فرمایند: «کتاب صحیفه سجادیه از اول تا آخر پر از انگیزه‌های شریف دعایی برای انسان‌هاست که اگر انسان‌ها به آن توجه کنند واقعاً همین صحیفه سجادیه کافی است که یک جامعه را توجه دهد و اصلاح و بیدار کند».

طباطبایی تصریح کرد: یکی از رسالت‌های حوزه علمیه این است که این کتاب شریف را به بطن زندگی مردم و به ویژه طلاب کشانده تا زمینه انس هرچه بیشتر با احادیث فراهم شود.

وی یادآور شد: این دوره در 8 مرحله برگزار می‌شود و در پایان به شرکت‌کنندگانی که نمره نصاب را در همه مراحل کسب کنند،گواهی پایان دوره اعطاء خواهد شد.

مدیر کل امور تربیتی اعلام کرد: طلابی که به هر دلیل موفق به شرکت در مراحل قبل  نشده‌اند می‌توانند با ارسال پاسخنامه مرحله اول تا چهارم  تا 20 بهمن ماه در این طرح شرکت کنند.

طباطبایی بیان داشت: طلاب می‌توانند جهت دریافت دفترچه سؤالات به ورودی ساختمان شهید بهشتی رحمه‌الله‌علیه، طبقه همکف، سرای ثقلین مراجعه کنند؛ یا از طریق سایت به نشانی www.jz.ac.ir وکانال جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در پیام‌رسان سروش به نشانی @jz_news  دریافت کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۱۱۲۳۵۵ تماس بگیرید.

جهت دریافت دفترچه مرحله اول دوره مطالعاتی قرآن صاعد این لینک را فعال کنید.

جهت دریافت دفترچه مرحله دوم دوره مطالعاتی قرآن صاعد این لینک را فعال کنید.

جهت دریافت دفترچه مرحله سوم دوره مطالعاتی قرآن صاعد این لینک را فعال کنید.

جهت دریافت دفترچه مرحله چهارم دوره مطالعاتی قرآن صاعد این لینک را فعال کنید.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱