اعلام فراخوان ثبت نام ترم تابستانه عمومی حضوری جامعه‌الزهرا(س)

ثبت نام ترم تابستان حضوری

مدیر مدرسه علمیه صالحات از برگزاری ترم تابستان عمومی- حضوری ویژه طلاب مدارس علمیه جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در فصل تابستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، خانم رحیمه جلیل پور روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: ثبت نام و انتخاب واحد طلاب همه مدارس علمیه حضوری جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در کلاس‌های ترم تابستان ۹۸ روزهای ۱۸و ۱۹ تیرماه انجام می‌شود.

مدیر مدرسه علمیّه صالحات با بیان اینکه کلاس‌های ترم تابستان ۹۸ به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود، گفت: بانوان طلبه، مجاز به انتخاب حداکثر ۴ واحد درسی هستند.

جلیل پور افزود: در این ترم، 20 عنوان درسی به صورت حضوری ارائه می‌شود که بانوان طلبه مجاز به انتخاب یکی از دو برنامه «حضوری» و «مجازی» برای گذراندن ترم تابستانی هستند.

وی تصریح کرد: از آنجا که طلاب خوابگاهی در استان قم حضور ندارند، مجاز به شرکت در ترم تابستان حضوری نیستند و فقط می توانند در ترم تابستان آنلاین شرکت کنند.

مدیر مدرسه علمیه صالحات با بیان اینکه ترم تابستان حضوری از 22 تیرماه آغاز می‌شود و تا ۸ مرداد ادامه دارد، یادآور شد: زمان برگزاری امتحانات ترم تابستان حضوری، 10،12و 14 مرداد است که به صورت حضوری در سالن مدرسه علمیّه صالحات برگزار می‌شود.

دانلود برنامه ترم تابستان 98- عمومی حضوری

دانلود دروس ترم تابستان 98 دوره عمومی حضوری

برنامه تابستان 98-عمومی حضوری

دروس ترم تابستان حضوری

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱