به همت مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا(س)؛

کارگاه آموزشی مهدویت برگزار می‌شود

دوره مهدویت

کارگاه آموزشی مهدویت از سوی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، خانم فهیمه الیاسی، سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها از آغاز ثبت نام در کارگاه آموزشی «مهدویت» خبر داد و افزود: این کارگاه آموزشی از 11 مهر آغاز و  به مدت ۱۰ هفته روزهای پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۱ صبح برگزار می‌شود.

الیاسی تصریح کرد: خانم دکتر احمدوند استاد حوزه در این کارگاه حضور دارد و به تبیین مباحثی چون ادله عقلی و نقلی اثبات وجود حضرت مهدی عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف، علایم و نشانه‌های ظهور، وظایف منتظران واقعی، شناخت و رد مدعیان دروغین مهدویت، مهدویت و عرفان‌های نوظهور و حکومت و دولت مهدوی می‌پردازد.

سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت یادآور شد: یکی از رسالت‌های این مرکز، برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی ویژه بانوان غیرطلبه است و عموم بانوان می‌توانند برای شرکت در این کارگاه ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این دوره به سایت مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی به نشانی http://borhan.jz.ac.ir/paziresh_doreha مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام کنند.

الیاسی، مهلت ثبت نام در این دوره را تا 10 مهرماه ۹۸ عنوان کرد و افزود: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۳۰-۰۲۵ تماس بگیرند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱