نهمین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی «مطالعات اسلامی زنان و خانواده» منتشر شد

دوفصلنامه نشریه زن و خانواده

نهمین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی «مطالعات اسلامی زنان و خانواده» به همت معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، نهمین شماره دوفصلنامه علمی پژوهشی «مطالعات اسلامی زنان و خانواده» از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام منتشر شد.

 در این شماره مقالاتی با عناوین «مدل یابی تاب آوری خانواده بر اساس عوامل فردی و خانوادگی: نقش تاب آور فردی» به قلم عباس آینه چی، «مبانی نظری الگوی خانواده محور و الزامات آن بر نهادهای اجتماعی» نوشته حسن یوسف زاده و «تحلیل کیفی مبانی تحکیم خانواده از دیدگاه مفسره شیعی، بانو امین» به همت نفیسه فقیهی مقدس/فهیمه مومنی راد به چاپ رسیده است.

همچنین مقالات «مثبت اندیشی در رویکرد اخلاق عرفانی و رابطه آن با تعامل زوجین» نوشته فاطمه حسن زاده و حسین حسن زاده، «آسیب‌شناسی حجاب در دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور قاین» نوشته احمد موحد، زهره عباسی و خدیجه اعراب شیبانی و «تحلیل آموزش، پذیرش و تغییر رفتار حجاب دختران در مراحل مختلف تحول(از کودکی تا جوانی)» به قلم عبدالله معتمدی از دیگر آثاری است که در اختیار دانش پژوهان قرار می‌گیرد.

دوفصلنامه «مطالعات اسلامی زنان و خانواده» با انتشار اولين شماره در زمستان ۱۳۹۳ پا به عرصه نشریات علمی کشور گذاشت تا با ايجاد زمينه علمی مناسب، از آرای صاحب‌نظران اين حوزه معرفتی بهره‌مند شود.

این دوفصلنامه با توجه به ارزیابی کمیسیون نشریات علمی حوزه و به استناد مصوبه ۵۸۵ شورای عالی حوزه‌های علمیه در جلسه ۹۴، در تاریخ ۳۰ خرداد سال ۱۳۹۷ از شماره هفت به بعد حائز رتبه علمی پژوهشی از سوی شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند مقاله‌های تألیفی خود را در موضوعات مرتبط، برای انتشار در این نشریه ارسال کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه نشریه به آدرس http://pubs.jz.ac.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۲۲۴ تماس بگیرند.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱