به همت اداره کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام انجام شد:

تدوین ویژه‌نامه «بایسته‌های تربیتی اساتید» با تأسی بر مطالبات رهبر معظم انقلاب

بایسته های تربیتی اساتید

سرپرست اداره کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام از تدوین ویژه‌نامه «بایسته‌های تربیتی اساتید» با تأسی بر مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله‌العالی ویژه اساتید خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم سیده زهرا حسینی در گفتگو با واحد خبر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی و گرامیداشت سالروز شهادت شهید مطهری(ره) و تبریک روز معلم به اساتید بزرگوار عنوان کرد: به مناسبت گرامیداشت مقام معلم، ویژه‌نامه «بایسته‌های تربیتی اساتید» با تأسی بر مطالبات رهبری مدظله‌العالی ویژه اساتید توسط اداره امور تربیتی تدوین شده است.

سرپرست اداره کل امور تربیتی عنوان کرد: این اداره همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم با هدف تبیین ضرورت و اهمیت جایگاه استاد، با استناد به فرازهایی از بیانات رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی در دیدار اساتید حوزه و دانشگاه، در قالب اصول تربیتی مربی و استاد، اقدام به تدوین این ویژه‌نامه در اردیبهشت  سال جاری‌ کرده است.

حسینی تصریح کرد: در این ویژه نامه اصول و بایسته‌هایی در زمینه ‌نقش، جایگاه و وظیفه ‌استاد و عالم دینی از کتاب‌های «نگرش‌های موضوعی حوزه و روحانیت در رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله‌العالی»، «حوزه و روحانیت در رهنمودهای مقام معظم رهبری دام ظله» و «سیمای آرمانی طلبه» استخراج و در حدود 50 اصل تنظیم و تدوین شد.

دانلود ویژه نامه بایسته های تربیتی اساتید

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱