همکاری جامعه‌الزهرا(س) در برگزاری چهارمین همایش ملی «تبیین اندیشه دفاعی رهبر معظم انقلاب»

اندیشه دفاعی امام خامنه ای

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها از تعامل و همکاری معاونت پژوهش و انجمن علمی‌فرهنگی طلاب در برگزاری چهارمین همایش «تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم ریحانه حقانی روز پنجشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: چهارمین همایش ملی «تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی با همکاری معاونت پژوهش و انجمن علمی‌فرهنگی طلاب جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار می‌شود.

معاون پژوهش اظهار داشت: تاکنون 30 چکیده مقاله به دبیرخانه همایش اندیشه دفاعی رهبری در جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها ارسال شده که در مرحله کارشناسی و ارزیابی قرار گرفته است.

حقانی یادآور شد: با توجه به تمدید زمان ارائه مقالات تا پایان مردادماه، فرصت مناسبی برای حضور فعال، علمی و معنوی پژوهشگران، طلاب و اساتید جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها در برگزاری این همایش فراهم است.

وی در پایان از پژوهشگران این مؤسسه از جمله اساتید، طلاب و گروه‌های علمی جهت شرکت در چهارمین همایش «تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی» که از سوی وزارت دفاع و پشتیبانی برگزار می‌شود، دعوت کرد.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱