عرضه مجموعه کتاب‌های «سبک زندگی اسلامی» به صورت نیم‌بها تا 15 بهمن

کتاب های حکیم باشید استاد اخوان

مجموعه کتاب‌های «سبک زندگی اسلامی» نوشته حجت‌الاسلام والمسلمین اخوان تا سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا علیهاالسلام به صورت نیم‌بها به طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام عرضه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، مجموعه کتاب‌های «سبک زندگی اسلامی» با عنوان «حکیم باشید» از سوی اداره رفاه و سلامت طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام با تخفیف ۵۰ درصد به بانوان طلبه عرضه می‌شود.

تخفیف این مجموعه کتاب تا 15 بهمن، سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا علیهاالسلام ادامه دارد و بانوان طلبه می‌توانند برای خرید اقدام کنند.

مجموعه کتاب‌های «حکیم باشید» نوشته حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی اخوان به تأثیرات طب ایرانی- اسلامی در زندگی می‌پردازد.

کتاب‌های «حکیم باشید» شامل ۴۰ جلد کتاب در ۱۴ مجلد هستند که یک انسان حکیم را در تراز تمدن اسلامی به تصویر می‌کشد و نگاه اسلام درباره وظایف یک انسان حکیم را در ابعاد متنوع زندگی بررسی می‌کند.

«آشنایی با اصول طب اسلامی»، «نقش طب در تربیت و اخلاق»، «آشنایی با طب سنتی ایرانی»، «تغذیه در طب اسلامی»، «شناخت بیماری‌ها و درمان آنها»، «همسرداری»، «تربیت فرزند»، «مزاج‌شناسی»، «تدابیر مشاوره سلامت» و «معماری اسلامی و دکوراسیون منزل» از جمله عناوین کتاب‌های این مجموعه هستند.

علاقه‌مندان جهت خرید این کتاب‌ها می‌توانند روزهای فرد از ساعت ۸ تا ۱۱:۳۰ به اداره رفاه و سلامت مراجعه کنند؛ همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید تلفنی با شماره ۳۲۱۱۲۴۳۳ تماس بگیرند.

مشاهده عناوین کتاب‌های «حکیم باشید»

مشاهده قیمت کتاب‌های «حکیم باشید»

تصویر خبر

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱